ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Evle Çeyiz Setleri

Çiftler evlilik sonrasında mutfakta çok fazla zaman geçirmeye başlarlar. Bu sürece olabildiğince hızlı alışabilmek için çeyizlerin hazır olması gereklidir. Bilindiği üzere çeyizler çok sayıda farklı üründen oluşurken metal saklama kapları çeyizlerin en önemli kısımlarından bir tanesini oluşturacaktır.

Sitemizde yer alan çeyiz setleri tamamen metal saklama kapları ve tepsilerden oluşmaktadır. Bu setleri satın aldığınız anda mutfaktaki ihtiyaçlarınızın büyük bir kısmı karşılanabilir hale gelecektir. Hiç vakit kaybetmeden desenler konusunda kararınızı verip siparişlerinize geçebilirsiniz.

Muhteşem Baharatlık ve Bakliyat Kapları

Sitemizde yer alan çeyiz setlerinin içerisinde en önemli parçalardan bir tanesi baharatlıklardır. Yemeklerde devamlı olarak kullanılacak olan baharatların düzenli bir biçimde saklanması gerekir. Düzenli bir görüntü adına çeyiz setleri içerisinde aynı desene sahip ve aynı boyutlarda olan ürünler kullanılacaktır.

Metal saklama kapları yalnızca baharatlar için uygun olan ürünler olmaz. Un, şeker, pirinç, bulgur ya da makarna gibi ürünler de metal saklama kaplarında başarılı bir şekilde saklanabilecektir. Çeyiz setlerinde bu tarz ürünlerin saklanabilmesi için de özel ürünler yer alır.

Sunum Tepsileri Çeyiz Setinde Hazır

 

Çeyiz setlerinin en önemli parçalarından bir tanesi de sunum tepsilerdir. Çeyizlerde yer alan tepsiler sayesinde mutfakta hazırlanan ürünler harika bir şekilde misafirlere sunulabilir. Son derece kaliteli ve şık olan tepsiler ev halkı tarafından da sürekli olarak kullanılacak olan ürünlerdir. Hiç düşünmeden muhteşem çeyiz setlerimizin siparişlerini verebilirsiniz.

 • 75 TL ÜZERİ
  ÜCRETSİZ KARGO
 • %100 GÜVENLİ
  ÖDEME SİSTEMİ
 • KREDİ KARTINA
  6 TAKSİT İMKANI
 • TELEFONLA SİPARİŞ
  0850 850 38 53