Kasım Ayı Boyunca Tüm Ürünlerde Sepette Ekstra %10 İndirim Fırsatı!

₺14,90 KDV Dahil
₺24,83 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Water Green
Yerli üretim - 1. Sınıf Kalite
₺16,90 KDV Dahil
₺28,17 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Turkish White_Black
₺9,90 KDV Dahil
₺16,50 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Afremov Paris
₺19,90 KDV Dahil
₺33,17 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Afremov River

Metal Sunum Tepsisi

Ev ve işyerlerindeki misafirlerimize sunum yaparken tepsilere ihtiyaç duyuyoruz. Tepsilerin bir yandan şık bir yandan da dayanıklı olması gerekmekte. Tepsilerin şıklığı ve dayanıklılığı bir arada sunabilmesi için metal olması son derece önemli. Metal sunum tepsisi alınarak son derece şık bir görüntü ortaya çıkarılabilecektir.

Sitemizden satışa sunulan metal tepsileri incelediğinizde farklı desenleri ve farklı formları göreceğinizi şimdiden belirtelim. Dilediğiniz şekillerde ve renklerde ürünleri tercih edip siparişlerinizi verebilirsiniz.

Sunum Tepsilerinde Farklı Formlar

Tepsiler satın alınırken şekilleri ya da diğer bir değişle formları son derece önemlidir. Birçok kişiye göre uygun tepsi modeli her zaman dikdörtgen olur. Köşeli tabakları kullanan ve serviste bu tabakları tepsiye koyacak olan kişiler için en doğru tercih dikdörtgen tepsiler olabilir.

Bardaklar ve yuvarlak yemek tabakları düşünüldüğünde aynı formdaki tepsilerin kullanılması da son derece doğrudur. Bu sebeple kullanım anına göre farklı tepsilere ihtiyaç duyulabilir. Farklı formlarda tepsiler alınarak en uygun ürünlerin kullanımı söz konusu olabilmektedir.

Sunum Tepsilerinde Muhteşem Fiyatlar

Sunum tepsisi alırken kaliteyi uygun fiyatlarla yakalamak hiç kolay değil. Metal sunum tepsisi satın alırken sitemizi tercih ettiğinizde muhteşem fiyatlarla karşı karşıya olacaksınız. Her zaman harika fiyatların keyfini çıkararak farklı renk ve desenlerde tepsiler satın alabilirsiniz. Böylece sunumlarınız çok daha kaliteli ve şık olacaktır. Hem sizler hem de misafirleriniz için muhteşem metal tepsiler sizleri bekliyor.

 • 75 TL ÜZERİ
  ÜCRETSİZ KARGO
 • %100 GÜVENLİ
  ÖDEME SİSTEMİ
 • KREDİ KARTINA
  6 TAKSİT İMKANI
 • TELEFONLA SİPARİŞ
  0850 850 38 53